Ataşehir Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Ataşehir tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Ataşehir ulaşımı hakkında bilgi veren, Ataşehir yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Ataşehir tanıtım sayfası.
 
 
Ataşehir'e İstanbul'un pek çok merkezi noktasından ulaşım kolaylıkla mümkündür. Anadolu yakasından Üsküdar, Kadıköy'den kalkan otobüs ve minibüsler ile; Avrupa yakasından ise Mecidiyeköy'den kalkan otobüsler ile Ataşehir'e ulaşabilirsiniz. Özel aracınızla Ataşehir'e ulaşmak isterseniz TEM Otoyolu ya da D-100 Karayolu üzerinde bulunan Ataşehir çıkışlarını kullanabilirsiniz.

Ataşehir gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Ataşehir için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Ataşehir
 
Peki Ataşehir hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Marmaris'te gece hayatı hakkında gezginlerin görüşlerinden faydalanmak için Marmaris Barlar Sokağı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

İstanbul'dan Alaçatı ne kadar uzaklıkta? İstanbul Alaçatı Arası Kaç Kilometre? sayfamızı inceleyin, hem mesafe hem de yol tarifi hakkında bilginiz olsun.

Seyahat Tüyoları