Ataşehir Gezilecek Yerler - Tarihi Mekanlar

Ataşehir tarihi hakkında bilgi veren, gezip görülecek yerler hakkında fikir edinmenizi sağlayan, Ataşehir ve çevresinde yapılabilecek aktiviteleri anlatan Ataşehir tanıtım sayfası.
 
 
Ataşehir Gezilecek Yerler - Tarihi Mekanlar Ataşehir gezinizde gezilecek yerler ve tarihi mekanlar hakkında detaylı bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Gezinizi daha verimli kılmak için editörlerimiz tarafından hazırlanan bilgileri inceleyerek Ataşehir tatilinizi planlayabilirsiniz.

Ataşehir bölgesinde yer alan tarihi yerler, yapılacak aktiviteler, yemek yenilecek mekanlar hakkında Ataşehir sayfamızda paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Gezinizle ilgili görüşlerinizi sayfamıza ekleyerek, sizden sonra gidecek olan gezginlere önerilerde bulunabilirsiniz. Keyifli bir Ataşehir gezisi dileriz.

 
 
 

Ataşehir Gezilecek Yerler - Tarihi Mekanlar

Siz de Ataşehir için bir öneri ekleyin
Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi
Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi
Ataşehir'de bulunan Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi, 1995 yılında hatıra parkı olarak kurulmuştur. Ali Nihat Gökyiğit'in eşi Nezahat Gökyiğit adına yaptırmış olduğu hatıra parkı 32 hektarlık bir alana sahipti. Sonraki çalışmaların [Yazının Devamı]

Habibe Tokgöz - 12 Ekim 2012, Cuma - Yorum Sayısı : 1
 
 
Gezgin Yorumları
 
Ataşehir'i çok merak ediyorum.
necati avşar l 14 Mayıs 2014, Çarsamba 13:28 l  
 
Ben çok güzel bir yer olduğunu düşünüyorum, hep oraya gitmek istemişim.
ferhat özer l 19 Temmuz 2013, Cuma 11:20 l  
 
 
Peki Ataşehir hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Marmaris'te gece hayatı hakkında gezginlerin görüşlerinden faydalanmak için Marmaris Barlar Sokağı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yeşillikler içerisinde doğa ile başbaşa keyifli bir tatil için Ayder Yaylası Otelleri sayfasını inceleyin.

İstanbul'dan Alaçatı ne kadar uzaklıkta? İstanbul Alaçatı Arası Kaç Kilometre? sayfamızı inceleyin, hem mesafe hem de yol tarifi hakkında bilginiz olsun.

Seyahat Tüyoları